Yönetim KuruluSezin Sezer
Yönetim Kurulu Başkanı


Yaşar Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni tam burslu kazanarak 2020 yılında mezun oldu. Şu anda İzmir Barosu’na bağlı stajyer avukat.

İnsan hakları, göç, toplumsal cinsiyet eşitliği, çocuk hakları ve kadın hakları üzerine çalışıyor.Songül Özgür
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı


Yaşar Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni tam burslu kazanarak 2020 yılında mezun oldu. Şu anda İzmir Barosu’na bağlı stajyer avukat.Destina Berfin Sever
Yönetim Kurulu Sekreteri


Yaşar Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2020 yılında mezun oldum. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi’nden Sosyoloji eğitimime devam etmekteyim. Şu an İzmir Barosu’na bağlı stajyer avukatım. tam burslu kazanarak 2020 yılında mezun oldu. Şu anda İzmir Barosu’na bağlı stajyer avukat.Nazlıcan Erol
Yönetim Kurulu Saymanı


Yaşar Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2020 yılında mezun oldu.
Günümüzde İzmir Barosuna bağlı olarak yine İzmir’de bir hukuk bürosunda stajyer avukat olarak çalışıyor.
Üniversite yıllarında Türk Kızılayı İzmir Şubesinde gönüllü olarak yer almış aynı zanda Gençlik Kolları yönetim kurulunda görev almıştır. Bu süreçte birçok Erasmus+ projesinde katılımcı ve yürütücü olarak katılıştır. Aynı zamanda Kızılay Çocuk Yaz kamplarında ve birçok devlet okulunda çocuk hakları üzerine etkinlikler gerçekleştirmiştir.
İlkokuldan beri halk oyunları ile ilgilenmiş üniversite yılarında ise dezavantajlı bölgelerde yaşayan ilkokul ve ortaokul öğrencilerine halk oyunları eğitmenliği yapmıştır.
Farkındalık Yarat Derneği’nde proje koordinatörlüğü yapmaktadır.Özge Özduğan
Yönetim Kurulu Üyesi


Ben Özge Özduğan. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü son sınıf öğrencisiyim. 
İltica ve Göç Araştırma Merkezi’nde Mesafe Tanımayan Eğitim kapsamında gönüllü öğretmenlik yapıyorum. Eş zamanlı olarak akademik çalışmalarda yer almaktayım. 

Bugüne kadar üniversitem bünyesinde Kurucu Başkan Yardımcısı olduğum Doğa ve Sosyal Sosyal Sorumluluk Topluluğu’nda, AİSEC bünyesinde staj ve MitOst Vakfı’nın projesinde çalışma faaliyetlerinde bulundum.