Denetim Kurulu
Eray Dirim
Denetim Kurulu Başkanı


İzmir doğumlu olan Eray ilk Üniversitesini Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret bölümünü okuyup daha sonradan Adnan Menderes Üniversitesi 2021 yılında Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olmuştur. 2015 yılından bu yana çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü ve profesyonel olarak çalışmalarda bulunmuştur. Şuan Farkındalık Yarat Derneği’nde Proje Koordinatörlüğü ve Gönüllü Koordinatörlüğü yapmaktadır.Baransel Paşa
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Ben Baransel Paşa. İzmir Yunus Emre Anadolu Lisesini mezunuyum. İzmir Demokrasi Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi okumaktayım. Başka bir derneğe bağlı olarak okulumun üniversite temsilcisi olarak görev yapmaktayım.
Farkındalık Yarat Derneği’nde Araştırma Koordinatörüyüm.
.Özge Bilir
Denetim Kurulu Üyesi


Ben Özge Bilir. Bornova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık Bölümü’nü okuduktan sonra alanımda profesyonelleşmek için Uşak Üniversitesi Yeni Medya Bölümü’nü okudum ve 2020 yılında mezun oldum. Şu anda ise Netrom Creative Reklam ve İletişim Ajansı’nda Grafik Tasarımcı olarak çalışmaktayım.

Aynı zamanda Farkındalık Yarat Derneği’nde Grafik Tasarımcı ve Sosyal Medya Uzmanı olarak sivil toplum çalışmalarına devam ediyorum.